اخبار
 
اخبار برگزیده
 
       به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، آیین دانش آموختگی 85نفر از دانش آموختگان دانشگاه پیام نور مرکز زابل با حضور مسئولین شهر، اساتید، دانشجویان و خانواده های دانشجویان در سالن همایش این دانشگاه برگزار گردید.
رییس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان گفت: دانش آموختگی در یک مقطع و آمادگی برای شروع  و پذیرفتن باور انجام مسئولیت برای خدمت به جامعه یک مرحله مهم در زندگی محسوب می شود.
دکتر عباس اویسی افزود. دانشجویان نباید صرفا در دانشگاه به گرفتن مدرک بسنده کنند بلکه لازم است در کنار تحصیل و اخذ مدرک یک یا چند مهارت در رابطه با تحصیل خود را بیاموزند تا بتوانند در بکارگیری علم و مهارت موفق شوند.
وی با اشاره به برکات انقلاب اسلامی گفت : هیچ وقت نباید فراموش کنیم، اینکه امروز به راحتی تحصیل می کنیم و با آرامش خاطر زندگی در جریان است مدیون نعمات و برکات انقلاب اسلامی و عزیزانی هستیم که در این راه جانفشانی کردند و همواره باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
رییس دانشگاه پیام نور مرکز زابل نیز گفت: انتظار می رود دانشجویان به پایان یک مقطع تحصیلی اکتفا نکنند و با توجه شیوه های متنوع آموزشی دانشگاه پیام نور سایر مقاطع را نیز در این  دانشگاه ادامه دهند.
دکتر هادی سیاسر گفت : از دانش آموختگان عزیز می خواهیم ارتباط خود را با دانشگاه قطع نکنند و با توجه به تجربیات 4ساله مقطع کارشناسی در ارائه بهتر خدمات علمی و آموزشی  توسط دانشگاه همیار همکاران باشند.
گفتنی ست : در پایان این مراسم با قرائت سوگندنامه دانش آموختگی و اجرای نمایش، از 85 دانش آموخته این دانشگاه با اهدا لوح تقدیر شد.

                   
 
بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما