اخبار
 
اخبار برگزیده
 
                         به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این دیدار که روز شنبه ١٨ فروردین ساعت ٨ صبح در سالن ویدیو کنفرانس ساختمان ستاد استان برگزار شد دکتر اویسی ضمن تبریک سال نو، سالی توام با موفقیت و تندرستی برای کارکنان دانشگاه و خانواده های آنها آرزو نمودند، و از اینکه همکاران در صحت و سلامت به محل کار خود بازگشتند خداوند متعال را شکر گفتند.
رییس دانشگاه پیام نور استان با توجه به نامگذاری سال ٩٧ توسط مقام معظم رهبری با عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: این نامگذاری صرفا یک شعار نیست و ما به عنوان یک ایرانی باید این امر را در سرلوحه کار و زندگی خود قرار داده و در راستای تحقق آن تلاش نمایم.
ایشان با اشاره به فعالیتهای انجام شده در بخش های مختلف دانشگاه در سال 96 ، کارنامه اجرایی استان در سال گذشته و به ویژه در بخش عمرانی،آموزشی و فرهنگی و ستادی را بسیار موفقیت آمیز ارزیابی نمود و گفت: در سال گذشته بسیاری از طرح های عمرانی تکمیل شد و شاهد افتتاح ساختمان های اداری و آموزشی مرکز چابهار و  سوران و بهره برداری از سوله کارگاهی و  محوطه بسیار زیبای ستاد استان و زاهدان بودیم که سبب ایجاد محیطی دلنشین و با جاذبه برای دانشجویان دانشگاه شد که رضایت مندی آنها را به دنبال داشته است.
 دکتر اویسی به عملکرد بسیار رضایت بخش پذیرش دانشجو در سال گذشته بار رشد ۲۸/۵درصدی اشاره کرد و آنرا نتیجه تلاش های همکاران دانشگاه در سطح استان دانست و ابراز امیدواری کرد، این رشد بتواند زمینه پویایی و تحرک دانشگاه را فراهم آورد .
رییس دانشگاه پیام نور استان، افتخار میزبانی از دو شهید گمنام در سال گذشته را مغتنم شمرد و گفت: تدفین این دو شهید والامقام دفاع مقدس برکات فراوانی برای دانشجویان و خانواده دانشگاه پیام نور استان داشته است.
 ایشان همچنین اهداف دانشگاه را در سال جدید با توجه به شعار سال و دستور ریاست عالی دانشگاه تشریح نمودند و در ادامه جدیت مضاعف در حمایت از کالای ایرانی و فرهنگ سازی  در این راستا را برای سال ٩٧ از اهداف دانشگاه برشمردند.
 
دکتر اویسی در پایان از مدیران و کارکنان بخش های مختلف دانشگاه،  اعم از آموزش ، امور اداری، امور فرهنگی، حراست، روابط عمومی، انفورماتیک، نظارت و ارزیابی، دفتر فنی، پژوهش و کارآفرینی، امور حقوقی و آموزش های آزاد تشکر و قدردانی نمود.
                         
مسئول دفتر نهاد رهبری در پایان افزودند باید بتوانیم موفقیت ها و پیشرفت های همدیگر را قدر بدانیم و به یکدیگر کمک کنیم تا افراد در مسیر شغلی خود موفق باشند.

گفتنی‌ست کلیه همکاران پس از پایان جلسه برای تجدید میثاق و ذکر فاتحه بر سر مزار شهدای گمنام حاضر شدند.

در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین مهران  مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اشاره به اهمیت خانواده و ارزش همکاری در خانه به آیات و روایاتی در زمینه بهره مندی درست از لحظات و فرصت های عمر تاکید کردند. ایشان گفتند عمر انسان ها به هدر می رود مگر کسانی که به خدا اعتماد کنند و کارهایشان برای رضای خدا باشد
 
بيشتر