اخبار
 
 
اخبار برگزیده
 


                    به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان 30 نفر از دانشجویان بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان در قالب اردوی دانشجویی راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شدند.
این دانشجویان قبل از اعزام به محل دفن شهدای گمنام در محوطه دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان رفته و ضمن تجدید میثاق با شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی در مراسم یادبودی به همراهی ریاست و کارمندان دانشگاه پیام نور شرکت کردند.
در این مراسم رییس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان ضمن دعای خیر و بدرقه دانشجویان بسیجی از ایشان خواست تا سلام شهدای گمنام را به شهدای مناطق جنگی که با رشادت جلوی دشمنان ایران و استکبار جهانی قد علم کردند و مردانه مقاومت کردند، برسانند.
وی افزود : امروزه ما هر چه داریم از شهداست و فقط به یاد داشتن آنها کافی نیست بلکه باید با الگو برداری از شهدایمان در طول تاریخ با تمام قدرت از دست درازی دشمنان به خاک ، فرهنگ و علم کشورمان جلوگیزی کنیم و این میسر نمیباشد مگر با درک  روحیه ایثار و مقاومت و شهادت .
دکتر اویسی گفت: با رفتن و دیدن مناطق جنگی در قالب اردوهای راهیان نور است که میتوان روحیه بسیجی ،جهادی و همبستگی جوانان و ودانشجویان کشور را بدست آورد که بسیار با ارزش می باشد.
در پایان مراسم بدرقه دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان با حضور ریاست ، کارکنان و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برگزار گردید


 
بيشتر